Sourdough master course

Don’t Miss the Next Batch! ๐ next up more sourdough and holiday lessons- Little Frizzle
Comming soon ! Kitchen items that make it through 154 teens each day!
Ugc services and branded lessons available also!
I can turn your idea or product into a fun and effective learning experience to promote your brand!



-
๐ฆ UGC PRICES
-
๐ธ Raw Footage – $200
-
Up to 10 minutes of raw video footage
-
5 product pictures, Includes multiple takes, 2 different hooksโ
โ
-
๐ฆorganic unboxing or review $350
-
UGC Video (up to 60 sec each),3 UGC Photos,voiceover available,1 thumbnail for IG/TikTok
-
Raw footage includedโ
โ
-
๐ชดugc short form video ( up to 60 sec) $400
-
3 UGC Photos, voiceover available
-
Raw footage included
โ
-
๐๏ธ Full premium editing – $500
-
Use of custom ai effects , transitions, voice over,
-
hook, CTA, 5 UGC photos, 15-45 seconds, Raw footage included
-
1 round of revisions using provided footage,2 TikTok / IG thumbnails
-
โ๏ธ ADD-ONS & EXTRAS
-
extra thumbnails $25
-
gifs added into video frames $10 each
-
custom memes $25 each
-
ai effects for pictures/videos from $30 up to $150 depending on length and complexity
-
posting to my social feeds $30 for each platform
-
๐ rules and limitations
-
โ๏ธ1 round of revisions using provided raw footage
-
โ๏ธ Extra Revisions (beyond included): +$50 each


































